פיתוח מוצר רפואי

פיתוח מוצר רפואי הינו שונה מכל מוצר מסוג אחר.

מוצר רפואי הוא מוצר אשר לא נמצא בקטגוריית “המותרות” או “איכות חיים”, מוצר רפואי הינו נוגע בבריאותו של האדם, הפיקוח וההנדוס של מוצר זה חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

הרוב המוחלט של היזמים אשר מנסים לבצע עיצוב מוצר או פיתוח מוצר טכנולוגי חדש ללא עזרה מהגורמים הנכונים יפרשו באמצע או בכלל לא יתחילו עם המיזם שעליו חשבו.

דווקא בגלל שכל הקשור אל פיתוח מוצר חדש דורש הבנה ושליטה בהמון היבטים טכנולוגיים, שיוקיים, מכאניים ולוגיים – אנשים לא יודעים כיצד להתמודד עם הפרוייקט והתוצאות אינן מרחיקות לכת.

 לנו יש את היכולת לנהל ייצור של מוצרים מורכבים כולל הזרקת חלקים, הרכבת אלקטרוניקה, הרכבה מכנית, אריזה ואספקה.

לחברה יש ניסיון של ייצור המוני שנתי של מליוני יחידות, עם השנים התנסנו גם בכל הקשור אל פיתוח מוצר רפואי במגוון רחב של סוגים.

בין אם מדובר על עבודה עם יצרנים חיצוניים או יצרנים בתוך החברה – כשזה מגיע אל פיתוח מוצר חדש כמו שלך, תוכל לסמוך עלינו שנדע להתאים לך את תוכנית העבודה הטובה ביותר.

לצוות שלנו יש ניסיון רב בייצור של ג’יגס ואנחנו מסוגלים לעצב ולייצר כל מכונה משלימה ולבצע בדיקות סופיות עד לגמר הביצוע של המוצר.

 החברה גם מספקת שירותים משלימים לתהליך של פיתוח מוצר רפואי – על ידי עבודה צמודה עם השותפים שלנו אנו מספקים שירותים כגון עיצוב גרפי ומיתוג למוצרים וזהות החברה, כמוכן גם מחקר פטנט ורישום.

לקבלת מידע נוסף על פיתוח מוצר טכנולוגי רפואי התקשרו כבר עכשיו למשרדנו או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם.