הנדסת מכונות – מה עלינו לדעת על הנושא ואיך זה מתחבר לפיתוח מוצר

מה נוכל לספר לכם על הנדסת מכונות ?

הנדסת מכונות היא תחום שמיישם מאפיינים של הנדסה, פיזיקה, עיצוב תעשייתי, חומרים, ייצור ותחזוקה של מערכות מכאניות. שילוב של הנדסת מכונות ועיצוב תעשייתי יוביל אותנו ליצירת המוצר האופטימלי עבור רעיונות חדשניים, יצירתיים. המטרה העיקרית היא ליצור מוצרים אשר ישפרו מוצרים קיימים וגם לפתח מוצרים חדשים לגמרי. הנדסת המכונות למעשה מאפשרת את המימוש של טכנולוגיות חדשניות בקרב ייצור המוצר החדש. השילוב של הנדסת מכונות ועיצוב התעשייתי מאפשר יצור ופיתוח מוצרים אשר מבוססים על העקרונות הבאים: חדשנות, תכנון, פיתוח, חשיבה, ומחקר.

מה הקשר בין הנדסת מכונות לבין פיתוח המוצר יחד איתנו ?

למשרד הבוטיק שלנו יש את היכולת ליצור מוצרים שמבוססים על ייצור מכאני ומורכב, הזרקות של חלקים שונים, הדפסה בתלת מימד, הרכבה מכאנית, אספקה ואריזה. כמו כן אנחנו יכולים לייצר מוצרים בכמויות  של מיליוני יחידות. הכל תוך כדי ביצוע תהליך מלא ויעיל מהשלב הראשוני של הרעיון ועד ייצור הסופי של המוצר המיוחל. חשוב מאוד להקפיד על כל שלבי התכנון והפיתוח של מוצר על מנת להביא לרווחים כלכליים ועסקים לאורך זמן בקרב קהל הצרכנים. כמו כן אנחנו עורכים סקר שוק נרחב ומקיף כדי לבדוק את רמת הביקוש של המוצר בשוק, האם קיים צורך אמיתי במוצר החדש, השוואה של המוצר החדש אל מול מוצרים דומים ומתחרים בשוק, ובדיקת יתרונות וחסרונות של המוצר החדש מכל הבחינות. כל זאת על מנת ליצור בסופו של דבר את המוצר האיכותי והאטרקטיבי ביותר אשר יניב רווחים כלכלים לאורך זמן בקרב קהל היעד שלו.

אנחנו דוגלים באיכות ומקצועיות ללא פשרות, תוך מתן דגש לכל הפרמטרים האפשריים הן מבחינת עיצוב תעשייתי והן מבחינה מכאנית של המוצר- הכל כדי למקסם את איכות השימוש במוצר הסופי. משרד הבוטיק שלנו יוצר שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך כדי שימת לב לצרכים השונים של הלקוח, והפרמטרים החשובים לו ביותר בייצור המוצר החדש. אנחנו מאמינים כי ניתן להפוך רעיון חדשני למציאות, וליצור ביחד ובשיתוף פעולה מקצועי ואיכותי את המוצר האולטימטיבי ואטרקטיבי ביותר בשוק היעד.

הנדסת מכונות